Среда, Март 20

Олег Винник рассказал, на что потратил свой первый большой гонорар

Олег Винник рассказал, на что потратил свой первый большой гонорар

Олег Винник

Олег Винник все чаще соглашается рассказывать о себе. Недавно артист согласился на большое интервью с Анатолием Анатоличем. В «Зе Интервьюере» Олег Винник поговорил и о своем детстве, и о первых концертах.

Олег Винник затронул тему своих гонораров. Певец признался, на что потратил первые серьезные деньги:

Перша моя заробітна плата — я мамі зробив операцію, вона в мене була інвалідом 2-ї групи по зору, все життя були проблеми. Я зробив операцію та купив собі на той час музичний центр — це і 2 бокси, і Harman Kardon з двома дисководами, і двокасетний магнітофон ще до того докупив, і відео. Я тоді був такий щасливий. Але мені тоді трошки не вистачило однієї заробітної плати, і я розтягнув ще на іншу. Це були не малі гроші.

Певец даже во время интервью не обошелся без внимания со стороны. Поклонники Олега Винника не упустили возможность пообщаться и сфотографироваться с артистом.

Кроме прочего, Олег Винник признался, совершались ли когда-либо покушения на него:

Щоб були такі страшні випадки до сьогоднішнього дня, що охорона вирішує больові питання, то в принципі їх не було. Але всяке буває, і, як-то кажуть, «береженого Бог береже». Вони самі розуміють, як то має бути, бо я часом сам не звертаю уваги на людей, і бували емоційні речі, можливо, підвипивші люди, такі речі, як «давай вип`ємо», а я кажу «хлопці, не п’ю», або дівчата в залі біжать, а треба, щоб дивилися за порядком, щоб нікому не заважали, нікому на ногу каблуком не наступили. В мене 5 охоронців та водій.

Напомним, что с Кевина Спейси сняли обвинения в сексуальном домогательстве. Секс-скандал с Кевином Спейси начался осенью 2017 года.

Подписывайся на наш telegram
и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!