Среда, 21 апреля

Ольга Фреймут впервые рассказала о своей свадьбе с Владимиром Локотко

Ольга Фреймут впервые рассказала о своей свадьбе с Владимиром Локотко

Ведущая Оля Фреймут, как сообщалось ранее, тайно вышла замуж за Владимира Локотко. До этого времени пара не подтверждала и не опровергала эту новость. При этом никто из них не скрывал обручальные кольца.

И только сейчас ведущая Ольга Фреймут впервые прокомментировала новость об их с генеральным директором Нового канала Владимиром Локотко свадьбе в интервью VIVA!:

Розпис був після народження сина, 25 квітня. Я була вагітна донечкою. Усе відбулося в модному РАЦСі. Ми хвилювалися, що зараз прийде жіночка і почне гучним голосом промовляти. Володя каже: «Не треба нам ніяких оцих церемоній!» І тут приходить жінка і каже: «А можна я вас розпишу класично?» Володя каже: «Та нехай вже». В них є якась магія! Жінка душевно промовляла, аж до сліз довела. Рушника в нас не було. Але ж персні були, і нас фотографували. І наші ці жахливі фотографії з весілля теж є ) Ну, букетом я ні в кого не кидала, тому що магазин квітів був зачинений. Володя після РАЦСу мені купив квіти ))) Просто ми дуже рано одружувалися, а звечора букет купувати, ну, це ж квіти несвіжі…

Ольга Фреймут и Владимир Локотко не играли пышную свадьбу. Пара считает, что это лишнее:

Це так смішно: оті всі гості, короваї, весільні плаття, а потім б’ють один одного по обличчю і розлучаються отметила Ольга Фреймут.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on Sep 30, 2018 at 4:53am PDT

Напомним, что Светлану Лободу из больницы забрал солист группы Rammstein Тилль Линдеманн. В Сети появилось фото, на котором видно, кто забрал LOBODA из больницы.

Подписывайся на наш telegram
и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!