Понедельник, Июль 13

Інгліш Мен у Нью Йорку, а Стінг — у Києві

g0fuvEOQtEP8GW2wwAcd2LZQ4nwf15SSZm5LFlTLZzcXcDKHOtfCbvB3wRw6vGuEmvIVI2tJ6hnvybi7JzBavl0cpc1VFvaAhY9_FBANBXANljo3OQP-yblShVkU1Dz6McidaYOk

Прикладом британської маскулинності, чоловічої вишуканості та неповторного таланту є Стінг. Його особливий стиль та власна філософія проявляється у всіх сферах життя: від мистецтва до фермерства, від перших гітарних акордів до сімейних цінностей та благодійності. 

Sting My Songs: чого очікувати від концерту

Восени 2020 року 06 жовтня артист приїде до Києва, щоб разом з вами проспівати свої хіти. Квитки на Стінга уже доступні для продажу, тим паче, їх можна придбати онлайн. Під час тригодинного шоу “My Songs” ви зможете почути:

  • романтичну композицію з присмаком східних мотивів Desert Rose;

  • пісню Fragile, яку співак присвятив інженеру Бенджаміну Ліндеру, який загинув від контрас у Нікарагуа;

  • один з найчуттєвіших саундтреків Shape of My Heart до фільму “Леон кіллер”;

  • незабутню та ритмічну Englishman in New York;

  • і навіть з “Полісівського” минулого хіт Every Breath You Take.

Концерт пройде в одному з найбільших концертних майданчиків столиці — Палаці Спорту, де серця більш ніж семи тисяч відвідувачів битимуться в унісон під час виступу улюбленого виконавця. Ми радимо не зволікати з придбанням квитків, бо зазвичай такі події користуються великим попитом.

27Yy2HCYnLGTN-ehciwNnh3Ws6RDVg6x07KuvHHmU4Kj_857vPevTEasrZ4UlvpDFh4WUdB0lBUhrFPA15xZtJ7kuk1QX3YpYF8XnRM-tME12xFlEFM51AOUzjiLJ4Cv8y3j6UQO

Стінг — Людина з великої літери

Чи можна так його назвати? Безперечно, що так! А чим Стінг заслуговує таке звання — давайте з вами розберемось.

По-перше, вклад Стінга у розвиток мистецтва важко переоцінити. На його рахунку створення відомого у “сімдесяті” гурту The Police, сольна діяльність, кінематографія (“Дюна”, “Карти, гроші, два стволи”, “Зразковий самець 2” та ін.). Стінг навіть відзначений Зіркою на Голлівудській алеї слави.

По-друге, філантропія. Так, благодійність — невід’ємна частина життя видатного митця. Стінг як приймає участь у багатьох благодійних концертах, акціях, так і організовує самостійно сольні концерти, щоб допомогти та зібрати кошти тим, хто їх потребує. Артист навіть має власний Фонд захисту тропічних лісів.

До речі, усі свої статки, котрі вимірюються сотнями тисяч доларів, Стінг завіщає на благодійність.

По-третє, екологія життя та фермерство. Співака дійсно турбує наше довкілля. Він є прихильником усього натурального та екологічного. Тому має власну ферму, де виготовляє оливкове масло та вино власного виробництва. Усе його угіддя — екологічно чисте середовище. Навіть для побудови та оформлення осель використовуються екоматеріали, які не шкодять довкіллю.

Мабуть, мудрість та спосіб життя Стінга — яскравий приклад того, як має поступати кожен з нас для того, щоб на наша Планета була щасливою.